Kurumsal

Hakkımızda

Bilgili ve deneyimli kadromuz ile yılların birikimini bir araya getirerek oluşturduğumuz, ilkeli ve özenli çalışma anlayışı doğrultusunda sizlere en iyi hizmeti sunmak için kurulmuş bir firmayız.

Firmamız;
Vida ve Yedek parça konusunda; Trapez Vida, Sonsuz Modül Vida, Modül Dişli Çarklar, Vargel Sistemleri, Radius Vida, Kare Vida, Araç Üstü Ekipmanları, Araç Lift, Mermer Makinası, Tekstil Makinası, Ağır Sanayi, Marangoz Makinası ve her türlü Sanayi Makinaları alanında sektörün mevcut temel gereksinimlerini karşılamak;
Makine İmalatı konusunda; Soğuk Pres Yağ Makinaları ve Kömür Pres Makinaları üreterek teknolojideki gelişmeleri sanayi sektörüne aktarmak üzere kurulmuştur.

Yaklaşık 50 yıldır bu hizmeti başarı ile sürdürmekte ve bu amaçla, sanayi sektörünün dünyada önde gelen firmaları ile çalışmayı hedeflemektedir.
Şu an için büyük çoğunluğu İran, Rusya, Azerbaycan olmak üzere yurt içi ve yurt dışında 3000 den fazla firma ile çalışmakta olup yeni firmalarla işbirliği olanaklarını araştırmaktadır.

Ayrıca Fuar organizasyonları ile tüm TÜRKİYE geneline yayılmış son kullanıcı olan sanayicilerine hizmet vermektedir.

Kalite Politikamız

 • Müşteri memnuniyetini esas alan bir yaklaşımla, üretimde ve hizmette üstün kaliteyi uygun fiyat politikasıyla bütünleştirmek,
 • Sektördeki gelişmeleri yakından takip ederek, hizmet kalitesini sürekli geliştirmek,
 • Sanayi sektörünün en önemli unsurlarından, müşteri memnuniyeti ve satış sonrası teknik destek alanında yüksek standartlarda hizmet vermek ve her yönüyle örnek bir işletme olmaktır.

UZUN YILLAR BİRLİKTE OLMAK DİLEĞİ İLE…

TİMMAKSAN A.Ş.
YÖNETİM KURULU BAŞKANI VE GENEL MÜDÜR
BERAT DEMİR

Vizyon

Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda imalat yapmak, müşteri memnuniyetini en yüksek seviyeye çıkartmak, satış sonrası hizmetleriyle basınçlı kap sektöründe adından yenilikçiliği ve kalitesiyle söz ettirmek GAYEMİZDİR.

Misyon

Ürünlerimiz, çözümlerimiz, satış sonrası hizmetlerimizle sağladığımız güvenirlilik ve yüksek iş ahlakımız ile müşterilerin ilk tercihi olarak, çalışanlarımız ve müşterilerimiz için değer yaratan bir şirket olmak MİSYONUMUZ’dur

 • Önce iş güvenliği,
 • Güvenilirlik,
 • Yüksek sorumluluk duygusu,
 • Müşterilerimize karşı sorumluluk bilinci,
 • Zamanında teslimat,
 • Takım çalışması ve İletişim,
 • Güncel ve gelişen teknolojilerle uyumluluk,

  Firmamız; Trapez, Radius, Karevida, Mermer, Tekstil, Marangoz, Sanayi makinaları alanında sektörün mevcut temel gereksinimlerini karşılamak ve teknolojideki gelişmeleri sanayi sektörüne aktarmak üzere kurulmuştur. Yaklaşık 30 yıldır bu hizmeti başarı ile sürdürmekte ve ve bu amaçla,sanayi sektörünün dünyada önde gelen firmaları ile çalışmayı hedeflemektedir.

  ADRES

  Keresteciler Sanayi Sitesi Saray Mah. Adnan Menderes Blv. No:40 Kahramankazan/ANKARA

  TELEFON

  +90 312 815 26 00
  +90 312 815 26 01

  MAIL

  info@timmaksan.com

  Cart
  Sohbete başla
  1
  Yardım istermisiniz?
  Merhaba, yardım istermisiniz?
  Powered by